Heade

Facebook

facebook_page_plugin
×

Bericht

EU e-Privacy Directive

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

Nieuw bestuurslid!

Met enige trots stellen we ons nieuw bestuurslid voor uit Koekelare. Filip Declerck is een man met passie voor de natuur. Als actieve medewerker was onze vereniging al op de hoogte van zijn motivatie en zijn kunnen. Filip trekt naast zijn nieuwe functie ook een afdeling van beheerswerken van Natuurpunt en in zijn vrije tijd trekt hij er op uit om bij te leren over vogels. Fotografie is ook een passie van Filip. We zijn dan ook blij om hem in het bestuur te verwelkomen! We wensen hem veel succes toe!

 
foto: Patrick Claeys